Пицца-ресторан «Steffani»

Pärnu, Pärnumaa

счет

5.0

Latest review:

"Sõin pizzat väga hea oli, kuna tegu oli Fantaasia pizzaga sain ise valida juust + 5 komponenti. Kokkuvõttes toodi pizza lauda, jumalik... (5.0)" Дать оценку

Pärnu, Pärnumaa

Отправить e-mail

Пицца-ресторан «Steffani» / Описание

Добро пожаловать в пицца-ресторане «Steffani» с пробуждающими аппетит запахами, в котором обилие цвета радует взгляд и во всем ощущается тепло и уют!
В одном из любимых ресторанов Пярну вам предложат пиццы и пасты, салаты и супы. В зимний сезон льготные предложения. Летом большая и комфортабельная терраса.

Пицца-ресторан «Steffani» / Галерея

Отправить e-mail

Дать оценку

Reviews

Kristjan
Oценка: 5.0

Sõin pizzat väga hea oli, kuna tegu oli Fantaasia pizzaga sain ise valida juust + 5 komponenti. Kokkuvõttes toodi pizza lauda, jumalik maitse. Sõber sõi Caesari salatit, no talle ei maitsenud. Liiga palju sinki liiga vähe saiakuubikuid. Ta ütles, et nagu pakk sinki oleks taldrikul. Teenindusele ja puhtusele paneks 5+ (31.10.2010)

Terje
Oценка: 5.0

Sel suvel kaks korda külastanud ja julgen soojalt soovitada kõigile. Eriti hea oli peale väsitavat rannapäeva :D Steffanist läbi astuda, maitsev pannipizza süüa ja külm siider juua. (31.10.2010)

Siiri
Oценка: 5.0

Alati kui Pärnus olen, ei jää Steffani kunagi külastamata, isegi suvel, kui on saba taga....ja tuleb oodata. Pannipitsad, ma pole kusagil sellist saanud. Salatid, nii suvel kui talvel alati kvaliteetsed. Super koht!!!! (31.10.2010)

Maive
Oценка: 5.0

Parim pizza ja teenindus Eestis. (31.10.2010)

romet
Oценка: 5.0

... ja nii ongi. (30.09.2010)

Фирма занимается следующими видами деятельности

Все, кто смотрели "Пицца-ресторан «Steffani»", смотрели также