Дом отдыха Паука

счет

3.5

Latest review:

"Kahene tuba iseenesest okei ning hoov suur. Kuna voodipesu pidi ise peale panema ja maha võtma jäi silma, et tekid ja padjad olid väga... (2.0)" Дать оценку

Отправить e-mail

Дом отдыха Паука / Описание

Обратная связь

Дом отдыха, который находится в Луйдья, в самом начале полуострова Кыпу на Хийумаа, состоит из разных зданий. Предназначенным для ночлега бревенчатым домам даны интересные названия: Ведьмин дом, Дом лесника и др. Большой двор позволяет собрать много людей и вместе отдохнуть. В 600 м от ночлега находится приватный песчаный пляж.
Полезно знать: море позволяет выйти на лодке, при желании можно порыбачить. Окружающий дом отдыха лес предоставляет возможности активного отдыха для охотников.

Отправить e-mail

Дать оценку

Reviews

Martin
Oценка: 2.0

Kahene tuba iseenesest okei ning hoov suur. Kuna voodipesu pidi ise peale panema ja maha võtma jäi silma, et tekid ja padjad olid väga määrdunud ja plekilised. Ei tekitanud väga soovi nende vahel magada. WC-s puudus paber. Omaniku suhtumine oli äärmiselt ebameeldiv ja järsk ning ei tekkinud tunnet, et me oleks sinna oodatud. Kindlasti ei ole seda hinda väärt ning tagasi enam sinna ei lähe. (05.08.2021)

Ade
Oценка: 5.0

Väga suur ja ilus kompleks ning valida mitme majutustüübi vahet. Seekord valisime Jaanipäevaks hoopis telkimise. Hind väga soodne ja selle sees oli kasutada mitu WC-d koos pesemisvõimalusega, kööginurk, kus olemas mitu pliiti, külmkapid, lisaks oli olemas ka potid, pannid, nõud jne. Majakeste juures lisaks olemas nii istumine kui grillimise võimalus. Majakesed teineteisest piisavalt eraldi ning säilis kenasti privaatsus ning teised seltskonnad ei seganud. Jäime oma seltskonnaga väga rahule, loodame millalgi taaskord tulla ning julgeme soojalt ka teistele soovitada!! (27.06.2019)

Все, кто смотрели "Дом отдыха Паука", смотрели также