Tallink

Tallinn, Harjumaa

счет

4.9

Latest review:

"Sõitsin klassiga Rootsi keele praktikale ja kui ma laeva astusin oli mul vastas üks hästi tore naine kes naeratas hästi armsalt ja ütles... (5.0)" Дать оценку

Tallinn, Harjumaa

Отправить e-mail

Tallink / Описание

AS Tallink Grupp является судоходной компанией, выступающей под торговой маркой TALLINK. Предприятие предлагает своим клиентам пассажирские и грузовые перевозки на линиях Таллинн-Хельсинки, Таллинн-Стокгольм, Палдиски-Капельшер, Хельсинки-Росток, Хельсинки-Стокгольм, Турку-Стокгольм/Капельшер и Рига-Стокгольм.
Все суда под торговой маркой TALLINK отвечают современным требованиям, предъявляемым при организации морских перевозок.

Отправить e-mail

Дать оценку

Reviews

Tauri Hillermaa
Oценка: 5.0

Sõitsin klassiga Rootsi keele praktikale ja kui ma laeva astusin oli mul vastas üks hästi tore naine kes naeratas hästi armsalt ja ütles tere(see oli üks töötajatest) ja siis oli veel üks viisakas mees kes vaatas meie pardakaardi.Nendest möödudes läksin ma oma klassikaaslastega oma kajutisse ja kajutisse sisse astudes mina nagu noor inimene ikka läheb katsetab voodi ära et kui hea see oli ja ma olin hämmingus voodi oli nii mugav et hiljem sinna magama minnes tuli imeline uni.. Hiljem õhtul käisin ostsin poest maiustusi ja teenidus oli ime hea.. Mulle meeldis see et müüja rääkis minuga nagu ammuse tuttavaga aga samas jäi see mind häirima kuna ta rääkis ka minu ees olevate inimestega seega teenindus muutus aeglaseks aga see selleks...Mulle meeldis kõige enam õhtused show-d ja disko.. diskor oli üli hea ja show inimesed olid üliandekad oli palju rõõmu nalja ja tantsu.Ei meeldinud see et oli palju laamendajaid :D Aga muidu oli meeldejääv laeva reis... Ja kuna ma pole varem laevaga sõitnud siis see oli super.... (29.10.2010)

kristiina
Oценка: 5.0

Käisime aastavahetusel Rootsis.Väga põnev oli ja inimesed olid väga sõbralikud.Huvitav programm oli laval ,palju tegevust .Swiit oli väga mugav .Läheks isegi tagasi .Kahju oli see ainult ,et linnapeale ei saanud lumetormi tõttu. Aga oli ja on meeldejääv.Soovitan soojalt. (29.10.2010)

Evelin
Oценка: 5.0

Käin iga aasta suvel lastega suvel Soomes ja kevadel Rootsis.Tagasi tulekuks olen valinud alati kõige pikema (ajaliselt) laevareisi.Tallink pakub siis M/C Princessi laeva näol 3,5 tundi lõõgastust maisest elust.Ja kuna sellel Helsingi - Tallinn reisil jäävad paljud reisijad ööseks laeva ,siis mul on alati olnud kurb laevast maha minna.Ma vist lausa elaksin Tallinki laevades,kui see võimalus oleks.Igal juhul Tallinkist paremat laeva firmat Eestis pole. (29.10.2010)

Ülle
Oценка: 5.0

Käisime lasteaia lõppu ekskursioonil Rootsis Junibackeni lastemuusiumis laevaga Victoria ILastega kaasas olid ka vanemad.Lastele see väga meeldis.Laeval oli tore teenindus ja lastel oli laeval palju tegevust.Eriti neile meeldis Lotte.Ilm oli ka ilus.Kui sügisel lasteaeda tagasi läksime jutustasid lapsed reisist ja tahavad uuesti tagasi minna. (10.10.2010)

Tarmo
Oценка: 5.0

Käisin Tallinki laevaga Rootsis ja võitsin seal uue reisi :) Olen väga rahul, kuna see juhtus täpselt mu sünna olema. Ilus kink :) (30.09.2010)

Aliis
Oценка: 5.0

Tallinki laev Romantika on üks glamuursemaid laevu mida ma tean. Selles laevas olles tunned sa end nii erilisena. Selle laeva teebki nii eriliseks sealne teenindus, kuna nemad loovad reisijates suurepärase romantilise meeleolu. Ööelu on nii elav ja romantiline, et sa ei tahakski et see öö lõpeks:) (22.09.2010)

Kati
Oценка: 5.0

Kuna see oli minu esimene laevareis, ei osanud oodata ei head ega halba. Õnneks oli kõik väga meeldiv ja sujus suurepäraselt. Uni laevas oli magusaim ja söök viis lausa keele alla. Samuti oli palju uudistada, enne Rootsi jõudmistki. Unustasin hetkeks ära, et puhkus ootab alles ees. :) (22.09.2010)

Eve
Oценка: 5.0

Abivalmis laevapere ja ilus ilm olid saatjaiks Tallinnast Helsingisse. (22.09.2010)

Getter
Oценка: 4.0

Uus laev ei olnud kahjuks kuigi hubane, aga merereis oli siiski nauditav! Teenindus oli igati meeldiv, keelebarjääri ei tekkinud. Kurvaks tegi asjaolu, et reisijaid oli väga vähe ning meelelahutusprogramm oli kesine - masust tingitud (?). Ilm oli halb, seetõttu Rootsis laevalt ei väljunud - nautisin kajutis pikutamist :) (22.09.2010)

inell
Oценка: 5.0

Väga tore reis Stockholmi,teenindus oli meeldiv ja kajut mugav. (14.09.2010)

Фирма занимается следующими видами деятельности

Фирма связана со следующими предприятиями

Все, кто смотрели "Tallink", смотрели также