Tiit Reisid

Tallinn, Harjumaa

счет

4.5

Latest review:

"Käisin augustis Peterburis,giidiks oli Boris Gorbunov, kes on tõesti giidiks loodud.Kuna meie grupp oli vga suur,47 inimest,enamus... (5.0)" Дать оценку

Tallinn, Harjumaa

Отправить e-mail

Tiit Reisid / Описание

Перевозка пассажиров автобусом на 16-53 мест, перевозка пассажиров по Эстонии и за рубежом, в том числе в России, Украине и Белоруссии, заказные рейсы, услуги по организации поездок, экскурсионные рейсы.

Наши услуги:

аренда автобуса различного класса;
заказ автобуса для перевозки детей;
доставка в аэропорт и ж/д вокзал (заказ автобуса, микроавтобуса);
заказ автобусов и микроавтобусов для экскурсионных поездок;
аренда транспорта для праздничных мероприятий (свадьбы, корпоративные вечерки, пикники).

Отправить e-mail

Дать оценку

Reviews

Aime
Oценка: 5.0

Käisin augustis Peterburis,giidiks oli Boris Gorbunov, kes on tõesti giidiks loodud.Kuna meie grupp oli vga suur,47 inimest,enamus osalejatest vanemas eas- siis oli tõesti algul tunne, et see reis ei saa just kõige meldivam tulla, härra Gorbunovil oli kõik imeliselt korraldatud ja mitte ühte ebameeldivust ei olnud,bussijuht Oleg oli super. Olen igal aastal käinud reisil, erinevate reisibüroode kaudu ja üldiselt on kõik olnud küllaltki tore, aga igal reisil on olnud mingi pisike äsi ,mis natuke äiris,siis sellel reisil ei ole tõesti mitte ühte miinust. Eriti suur üllatus oli aga reisi korraldaja firmalt ehk Tiit Reisidest helistati meile enne reisi, et nemad vaatavad nimekirjast, et elame Jüris ja kiid elab ka samas,siis tuleb buss giidile järgi ja me ei pea ise sadamasse sõitma vaid saame ka bussi peale.No sellist teenindust juba ei ole enne Eestimaal olnud. Edaspidi soovin küll ainult Tiit Reisidega reisida. Edu neile! Aime (28.09.2010)

eve kartus
Oценка: 4.0

Reisisin TIIT REISIDEGA põnevalt Sank Peterburgi läbi Soome. Eriti meeldis, et marsruudis olid sees Soome väikelinnad, Aleksander III kalastusmaja, Kroonlinn, eestlastega seotud kalmistud ja teised vähekäidavad kohad. Väga meeldisid majutus, hommikusaun Viiburis ja toitlustus hotellides, mõnus bussijuht ja suurte teadmiste ja kogemustega giid. Ei meeldinud see, et marsruudi muudatust polnud enne teada - Repini majamuuseum, mida väga näha tahtsin, oli asendatud Soome väikelinnaga. Ei meeldinud ka see, et Viiburis ja Sank Peterburgis anti väga palju vaba aega. Võõrastes suurlinnades ei osanud omal käel kõike huvitavat üles leida, mida oleks näha tahtnud Üldkokkuvõttes olen TIIT REISIDELE väga tänulik, et nägin palju huivitavat. PÄIKEST TIIT REISIDELE ! (22.09.2010)

Фирма занимается следующими видами деятельности

Фирма связана со следующими предприятиями

Все, кто смотрели "Tiit Reisid", смотрели также