Valaste kohvik

счет

3.7

Latest review:

"Eelmine kommentaar on pisut ülepingutatud, sest menüü oli kenasti leti kohal ja väga suurelt valgustatud, samuti nägime viitavat silti,... (5.0)" Дать оценку

Отправить e-mail

Valaste kohvik / Описание

Небольшое 26-местное кафе Валасте находится прямо на глинте, у самого высокого в Эстонии водопада Валасте. Мы открыты для посетителей 24 часа в сутки и предлагаем быстрое питание и закуски, чтобы утолить голод. Летом можно наслаждаться прекрасным видом с 40-местной открытой террасы.

Valaste kohvik / Галерея

Отправить e-mail

Дать оценку

Reviews

Oценка: 5.0

Eelmine kommentaar on pisut ülepingutatud, sest menüü oli kenasti leti kohal ja väga suurelt valgustatud, samuti nägime viitavat silti, mis suunab sissepääsu juurde. (04.01.2016)

Oценка: 1.0

Kõigepealt tuleks paigaldada viide, et sissepääs tagantuksest mitte eest klaasuksest. Teiseks võiks menüü kasvõi kolmel lehel olla, mitte kokkupressitud ühele A4'le pimedas nurgas. Kolmandaks teenindaja ei öelnud ei tere ega naeratanud kordagi. Neljandaks kui müüte seljankat, kus on vaid vedelik, üks tükeldatud kartul ja kaks viilu sibulat, siis vahetage nimi vähemalt lihata seljankaks. Viiendaks pange silt et kandikud palun asetage prügikasti peale. Külastajad viskasid kandikud ka prügikasti sest kandikutekoha asemel paiknes lillepott. Teenindaja peksis seal prügikastiustega ja oli vihane, samaaegselt kui rahvast juurde tuli ja teised ootasid. Sellisel tipphooajal tasuks omanikuproual või härral ise ka käsi külge panna ja tagument teki alt välja ajada, mitte inimesi lollitada ja mõnitada oma rämpskohvikuga. Kohutav kogemus mulle ja mu kaaslastele. Edu juhtkonnale! (03.01.2016)

Oценка: 5.0

Avatud ööpäev läbi! (26.10.2014)

Фирма занимается следующими видами деятельности

Фирма связана со следующими предприятиями