Pauka semesterhus (Pauka puhkemaja)

Hiiumaa

score

3.5

Latest review:

"Kahene tuba iseenesest okei ning hoov suur. Kuna voodipesu pidi ise peale panema ja maha võtma jäi silma, et tekid ja padjad olid väga... (2.0)" Write a review

Hiiumaa

Skicka e-post

Pauka semesterhus (Pauka puhkemaja) / Beskrivning

Denna semesterby ligger i Luidja på Dagös Kõpuhalvö och består av olika byggnader. Övernattning sker i timmerhus som alla bär intressanta namn som Nõiamaja (Häxhuset), Trummimaja (Trumhuset) och Metsavahimaja (Skogvaktarhuset).
Den stora gården gör det även möjligt för större sällskap att koppla av tillsammans. 600 meter från husen finns en privat sandstrand. Bra att veta: Närheten till havet möjliggör utflykter till havs; den som vill kan pröva fiskelyckan. Den omgivande skogen ger goda möjligheter till en aktiv semester med jakt.

Pauka semesterhus (Pauka puhkemaja) / Galleria

Skicka e-post

Write a review

Reviews

Martin
Rating: 2.0

Kahene tuba iseenesest okei ning hoov suur. Kuna voodipesu pidi ise peale panema ja maha võtma jäi silma, et tekid ja padjad olid väga määrdunud ja plekilised. Ei tekitanud väga soovi nende vahel magada. WC-s puudus paber. Omaniku suhtumine oli äärmiselt ebameeldiv ja järsk ning ei tekkinud tunnet, et me oleks sinna oodatud. Kindlasti ei ole seda hinda väärt ning tagasi enam sinna ei lähe. (05.08.2021)

Ade
Rating: 5.0

Väga suur ja ilus kompleks ning valida mitme majutustüübi vahet. Seekord valisime Jaanipäevaks hoopis telkimise. Hind väga soodne ja selle sees oli kasutada mitu WC-d koos pesemisvõimalusega, kööginurk, kus olemas mitu pliiti, külmkapid, lisaks oli olemas ka potid, pannid, nõud jne. Majakeste juures lisaks olemas nii istumine kui grillimise võimalus. Majakesed teineteisest piisavalt eraldi ning säilis kenasti privaatsus ning teised seltskonnad ei seganud. Jäime oma seltskonnaga väga rahule, loodame millalgi taaskord tulla ning julgeme soojalt ka teistele soovitada!! (27.06.2019)

De som besökte "Pauka semesterhus (Pauka puhkemaja)", tittade även på