Steffani Pizzarestoran

Pärnu, Pärnumaa

score

5.0

Latest review:

"Sõin pizzat väga hea oli, kuna tegu oli Fantaasia pizzaga sain ise valida juust + 5 komponenti. Kokkuvõttes toodi pizza lauda, jumalik... (5.0)" Write a review

Pärnu, Pärnumaa

Skicka e-post

Steffani Pizzarestoran / Beskrivning

Välkommen till Steffani Pizzarestaurang,
där aptitretande dofter av mat stimulerar sinnena, där mångfalden av färg gläder ögat, där allt utstrålar värme och mysighet! På ett av Pärnus mest älskade matställen finner ni pizza, pasta, sallader och soppor. Dagserbjudanden på vintersäsongen. En stor och skön terrass på sommaren.

Steffani Pizzarestoran / Galleria

Skicka e-post

Write a review

Reviews

Kristjan
Rating: 5.0

Sõin pizzat väga hea oli, kuna tegu oli Fantaasia pizzaga sain ise valida juust + 5 komponenti. Kokkuvõttes toodi pizza lauda, jumalik maitse. Sõber sõi Caesari salatit, no talle ei maitsenud. Liiga palju sinki liiga vähe saiakuubikuid. Ta ütles, et nagu pakk sinki oleks taldrikul. Teenindusele ja puhtusele paneks 5+ (31.10.2010)

Terje
Rating: 5.0

Sel suvel kaks korda külastanud ja julgen soojalt soovitada kõigile. Eriti hea oli peale väsitavat rannapäeva :D Steffanist läbi astuda, maitsev pannipizza süüa ja külm siider juua. (31.10.2010)

Siiri
Rating: 5.0

Alati kui Pärnus olen, ei jää Steffani kunagi külastamata, isegi suvel, kui on saba taga....ja tuleb oodata. Pannipitsad, ma pole kusagil sellist saanud. Salatid, nii suvel kui talvel alati kvaliteetsed. Super koht!!!! (31.10.2010)

Maive
Rating: 5.0

Parim pizza ja teenindus Eestis. (31.10.2010)

romet
Rating: 5.0

... ja nii ongi. (30.09.2010)

Företagets kategorier

De som besökte "Steffani Pizzarestoran", tittade även på