Talinns Golfklubb Niitvälja

Keila, Harjumaa

score

5.0

Latest review:

"Niitvälja golf asub Tallinnale lähedal, kohale jõuab ca poole tunniga. Niitvälja golfirajad on superilusa kujundusega. Algajale mängijale... (5.0)" Write a review

Keila, Harjumaa

Skicka e-post

Talinns Golfklubb Niitvälja / Beskrivning

På Niitvälja, endast 30 km från Tallinn, väntar den första fullmåttiga golfbanan i Estland och hela Baltikum på dig.
Enligt experter tillhör Niitvälja de bästa golfbanorna i Skandinavien och den har tack vare sin långa tid blivit et synonym för golf i Estland. Tusentals golfare från Estland och från längre har spelat här.

Talinns Golfklubb Niitvälja / Galleria

Skicka e-post

Write a review

Reviews

Kadi
Rating: 5.0

Niitvälja golf asub Tallinnale lähedal, kohale jõuab ca poole tunniga. Niitvälja golfirajad on superilusa kujundusega. Algajale mängijale eriti sobivad, kuna rajad on laiad, hästi niidetud ja seega kadunud palli kerge leida. Looduse vaheldumisega on palju vaeva nähtud, kogu rada on nagu ilus matkarada, kus leidub nii eriilmelist maastiku, tiike, sildasid. Eriti kaunis on mängida päikeseloojangu ajal. Väga mõnus on peale mängimist minna sauna lõõgastuma na nautida õhtusööki. Kõige rohkem meeldibki golfikeskuse kogu hinge ja hoolega rajatud rajad, mis on põnevad nii algajale kui kogenud mängijale. Ainsa konstruktiivse kriitikanoole võiks visata hinnakirjale, kus golfikäru on vaja eraldi osta ning seega ei sisaldu raja mänguhinnas (nagu enamus klubides sisaldub). Muu aga kõik super. (29.10.2010)

Företagets kategorier

De som besökte "Talinns Golfklubb Niitvälja", tittade även på