Valaste kohvik

Ida-Virumaa

score

3.7

Latest review:

"Eelmine kommentaar on pisut ülepingutatud, sest menüü oli kenasti leti kohal ja väga suurelt valgustatud, samuti nägime viitavat silti,... (5.0)" Write a review

Ida-Virumaa

Skicka e-post

Valaste kohvik / Beskrivning

Valaste kafé är ett litet matställe för upp till 26 personer, precis vid klinten och Estlands högsta vattenfall, Valaste. Vi har öppet 24 timmar om dygnet och serverar snabbmat och tilltugg. På sommaren kan du njuta av den underbara utsikten på vår uteterrass som rymmer 40 personer.

Valaste kohvik / Galleria

Skicka e-post

Write a review

Reviews

Rating: 5.0

Eelmine kommentaar on pisut ülepingutatud, sest menüü oli kenasti leti kohal ja väga suurelt valgustatud, samuti nägime viitavat silti, mis suunab sissepääsu juurde. (04.01.2016)

Rating: 1.0

Kõigepealt tuleks paigaldada viide, et sissepääs tagantuksest mitte eest klaasuksest. Teiseks võiks menüü kasvõi kolmel lehel olla, mitte kokkupressitud ühele A4'le pimedas nurgas. Kolmandaks teenindaja ei öelnud ei tere ega naeratanud kordagi. Neljandaks kui müüte seljankat, kus on vaid vedelik, üks tükeldatud kartul ja kaks viilu sibulat, siis vahetage nimi vähemalt lihata seljankaks. Viiendaks pange silt et kandikud palun asetage prügikasti peale. Külastajad viskasid kandikud ka prügikasti sest kandikutekoha asemel paiknes lillepott. Teenindaja peksis seal prügikastiustega ja oli vihane, samaaegselt kui rahvast juurde tuli ja teised ootasid. Sellisel tipphooajal tasuks omanikuproual või härral ise ka käsi külge panna ja tagument teki alt välja ajada, mitte inimesi lollitada ja mõnitada oma rämpskohvikuga. Kohutav kogemus mulle ja mu kaaslastele. Edu juhtkonnale! (03.01.2016)

Rating: 5.0

Avatud ööpäev läbi! (26.10.2014)

Företagets kategorier

firman har samband med följande företag