Rakvere spordikeskuses toimuvate sündmuste nädalakava 10.-16. jaanuar
10.01 kell 20 Lääne-Viru meistrivõistlused võrkpallis, meistriliiga: Tõrremäe I - RRG/Rivalte Transport (Rahu hall, Rahu 17a).
12.01 kell 11-20 spordiarst dr Gunnar Männiku vastuvõtt (Rakvere spordihall, Kastani 12).
13.01 kell 16 noorte kergejõustku võistlussarja "TV 10 olümpiastarti" Lääne-Viru I etapp (Rakvere staadioni kergejõustikuruum, Kastani 12).
13.01 kell 18 Lääne-Viru meistrivõistlused võrkpallis, meistriliiga: SVK - Kadrina (Kalevi hall, Võimla 1).
13.01 kell 18.30 Eesti meistrivõistlused korvpallis, teine liiga: BC Tarvas/Rakvere SK - TÜ/Rock Juuniorid (Rahu hall, Rahu 17a).
13.01 kell 20 Lääne-Viru karikavõistlused võrkpallis, finaal: Tõrremäe I - Kirde Kaitseringkond (Rahu hall, Rahu 17a).
14.01 kell 19 G4S korvpalli meistriliiga: BC Rakvere Tarvas - BC Kalev/Cramo (Rakvere spordihall, Kastani 12).
15.01 kell 10 Kalevi paarismängude I etapp: võrkpall ja lauatennis (Rakvere spordihall, Kastani 12).
15.-16.01 kell 12 ja kell 9.30 Eesti neidude U18 vanuseklassi võrkpalli karikavõistluste II finaalturniir (Rakvere spordihall, Kastani 12).
15.01 kell 15.30 Eesti meistrivõistlused korvpallis, teine liiga: BC Tarvas/Rakvere SK - SK Altius/Vars (Rahu hall, Rahu 17a).
16.01 kell 10 Lääne-Viru meistrivõistlused kiirmales (Rakvere spordihalli õppeklass, Kastani 12).
16.01 kell 11.15 Rakvere Karmeli Koguduse pühapäevakool koolieelikutele (Kalevi halli maadlussaal, Võimla 1).
16.01 kell 16 Schenker Liiga võrkpallis: Rakvere Grossi Toidukaubad - Valio Võru VK (Rakvere spordihall, Kastani 12).
12.01 kell 11-20 spordiarst dr Gunnar Männiku vastuvõtt (Rakvere spordihall, Kastani 12).
13.01 kell 16 noorte kergejõustku võistlussarja "TV 10 olümpiastarti" Lääne-Viru I etapp (Rakvere staadioni kergejõustikuruum, Kastani 12).
13.01 kell 18 Lääne-Viru meistrivõistlused võrkpallis, meistriliiga: SVK - Kadrina (Kalevi hall, Võimla 1).
13.01 kell 18.30 Eesti meistrivõistlused korvpallis, teine liiga: BC Tarvas/Rakvere SK - TÜ/Rock Juuniorid (Rahu hall, Rahu 17a).
13.01 kell 20 Lääne-Viru karikavõistlused võrkpallis, finaal: Tõrremäe I - Kirde Kaitseringkond (Rahu hall, Rahu 17a).
14.01 kell 19 G4S korvpalli meistriliiga: BC Rakvere Tarvas - BC Kalev/Cramo (Rakvere spordihall, Kastani 12).
15.01 kell 10 Kalevi paarismängude I etapp: võrkpall ja lauatennis (Rakvere spordihall, Kastani 12).
15.-16.01 kell 12 ja kell 9.30 Eesti neidude U18 vanuseklassi võrkpalli karikavõistluste II finaalturniir (Rakvere spordihall, Kastani 12).
15.01 kell 15.30 Eesti meistrivõistlused korvpallis, teine liiga: BC Tarvas/Rakvere SK - SK Altius/Vars (Rahu hall, Rahu 17a).
16.01 kell 10 Lääne-Viru meistrivõistlused kiirmales (Rakvere spordihalli õppeklass, Kastani 12).
16.01 kell 11.15 Rakvere Karmeli Koguduse pühapäevakool koolieelikutele (Kalevi halli maadlussaal, Võimla 1).
16.01 kell 16 Schenker Liiga võrkpallis: Rakvere Grossi Toidukaubad - Valio Võru VK (Rakvere spordihall, Kastani 12).
Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid
Uudiste arhiiv
Aurupäevad24.07.2019
PS Troika kontsert Viitna Kõrtsis!30.04.2018
Ansambel Respekt Viitna Kõrtsis!28.02.2018
Kalju-lava suvekontserdid 201819.02.2018
Padise metsades avatud suusarajad19.02.2018
Jõuluvana rong10.11.2017
Viimane kommentaar:
"Väga ilus linn on Rakvere! (5.0)" Anna hinnang