Augusti TantsuFestivali 2010
11-s RAHVUSVAHELINE TANTSUFESTIVAL / 14.-28. AUGUST 2010 TALLINNAS
KAVA
L 14.08 / 20:00 Kanuti Gildi SAAL
HOOMAN SHARIFI /NORRA/: “Lingering of an earlier event”
E 16.08 / 17:00 Vabaduse väljak
MIHKEL ERNITS /EESTI/: “Kehanäppajad“
E 16.08 / 20:00 Teater NO99
P.A.R.T.S. / ANNE TERESA DE KEERSMAEKER
T 17.08 / 20:00 Teater NO99
P.A.R.T.S. /BELGIA/: personal work (lõpetajate lavastused)
N 19.08 / 20:00 Kanuti Gildi SAAL
LIIS ILULA /EEESTI/ "älis mnimedemaal"
ELE VISKUS /EESTI/ "Taidlusrühm Rähn"
HENRI HÜTT /EESTI/ "The Reader"
L 21.08 / 17:00 Kultuurikeskus Lindakivi tagune väljak
MIHKEL ERNITS /EESTI/: “Kehanäppajad“
E 23.08 / 20:00 Kanuti Gildi SAAL
MART KANGRO & ANSAMBEL U: /EESTI/: “Harmoonia”
T 24.08 / 18:00 Tammsaare park
LA MACANA /HISPAANIA/: “VEN“
K 25.08 / 18:00 Kino Sõprus esine
LA MACANA /HISPAANIA/: “VEN“
K 25.08 / 20:00 Von Krahli Teater
VAVA STEFANESCU /RUMEENIA/: “Quartet for a microphone“
N 26.08 / 20:00 Von Krahli Teater
VAVA STEFANESCU /RUMEENIA/: “Quartet for a microphone“
R 27.08 / 20:00 Kanuti Gildi SAAL
OLEG SULIMENKO & ANDREI ANDRIANOV /VENEMAA-AUSTRIA/: “Made in Russia”
L 28.08 / 20:00 Kanuti Gildi SAAL
OLEG SULIMENKO & ANDREI ANDRIANOV /VENEMAA-AUSTRIA/: “Made in Russia”
KAVA
L 14.08 / 20:00 Kanuti Gildi SAAL
HOOMAN SHARIFI /NORRA/: “Lingering of an earlier event”
E 16.08 / 17:00 Vabaduse väljak
MIHKEL ERNITS /EESTI/: “Kehanäppajad“
E 16.08 / 20:00 Teater NO99
P.A.R.T.S. / ANNE TERESA DE KEERSMAEKER
T 17.08 / 20:00 Teater NO99
P.A.R.T.S. /BELGIA/: personal work (lõpetajate lavastused)
N 19.08 / 20:00 Kanuti Gildi SAAL
LIIS ILULA /EEESTI/ "älis mnimedemaal"
ELE VISKUS /EESTI/ "Taidlusrühm Rähn"
HENRI HÜTT /EESTI/ "The Reader"
L 21.08 / 17:00 Kultuurikeskus Lindakivi tagune väljak
MIHKEL ERNITS /EESTI/: “Kehanäppajad“
E 23.08 / 20:00 Kanuti Gildi SAAL
MART KANGRO & ANSAMBEL U: /EESTI/: “Harmoonia”
T 24.08 / 18:00 Tammsaare park
LA MACANA /HISPAANIA/: “VEN“
K 25.08 / 18:00 Kino Sõprus esine
LA MACANA /HISPAANIA/: “VEN“
K 25.08 / 20:00 Von Krahli Teater
VAVA STEFANESCU /RUMEENIA/: “Quartet for a microphone“
N 26.08 / 20:00 Von Krahli Teater
VAVA STEFANESCU /RUMEENIA/: “Quartet for a microphone“
R 27.08 / 20:00 Kanuti Gildi SAAL
OLEG SULIMENKO & ANDREI ANDRIANOV /VENEMAA-AUSTRIA/: “Made in Russia”
L 28.08 / 20:00 Kanuti Gildi SAAL
OLEG SULIMENKO & ANDREI ANDRIANOV /VENEMAA-AUSTRIA/: “Made in Russia”
Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid
Uudiste arhiiv
Aurupäevad24.07.2019
PS Troika kontsert Viitna Kõrtsis!30.04.2018
Ansambel Respekt Viitna Kõrtsis!28.02.2018
Kalju-lava suvekontserdid 201819.02.2018
Padise metsades avatud suusarajad19.02.2018
Jõuluvana rong10.11.2017
Ole esimene, kes lisab kommentaari Anna hinnang